info@milujupohyb.cz
+420 727 964 932
CANVIT s.r.o. K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika

Kloubní výživa pro štěňata

MÁM JEN 5 MINUT, NEŽ SE PUSTÍM DO DALŠÍ LUMPÁRNY

Ahoj. Jmenuji se Dixie a jsou mi 4 měsíce. Ráda lítám až do znavení, a pak hodně spím. Klubou se mi zuby, tudíž k radosti páníčka všechno koušu. Miluju ty pamlsky v bílé pixle s modrým a zeleným, co chutnají po játrech. Ale teď už končím. V rohu něco je a já musím zjistit co.

CO JÍ DIXIE?

Dixie patří do rizikové skupiny rychle rostoucích plemen. Věděli jste, že štěňata rostou až 12× rychleji než děti? Proto je nezbytné dbát na nutričně vyváženou stravu a v období růstu podpořit také klouby.

Dixie zbožňuje tablety Canvit Chondro. Není v tom sama. Dle studie laboratoře SAW Marktforschung přes 70 % psů preferuje Canvit Chondro oproti jiným tabletám. Bezkonkurenční chuť vzniká díky hydrolyzátu kuřecích a vepřových jater. Vitamíny zkrátka voní a chutnají jako maso.

SKVĚLÁ CHUŤ JE JISTĚ VÝHODOU PRO PSA, ALE FUNGUJE TO?

Základním kamenem chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Díky obsahu látek v tabletách si klouby štěněte udrží ve fázi růstu svou elasticitu a hybnost. Kloubní výživa navíc obsahuje vitamín C, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Vše přírodně a bez chemie.

Zjistěte více o tabletách Canvit Chondro pro štěňata

CANVIT CHONDRO VÁM POMŮŽE, POKUD:

Váš pejsek patří do rizikové skupiny rychle rostoucích velkých plemen.

Chcete pro chlupáče to nejlepší a prevence je pro vás důležitá.

Chystáte se na výstavy a víte, že správný vývin je zásadní.

Znáte rodokmen pejska a ke kloubnímu onemocnění má predispozice.

Chci vzorek zdarma

Malá a střední plemena

Máte doma bordíka, jack russella nebo kokra? Či jiného tak akorát velkého pejska? Pak vás potěší, že vaše štěně není ohroženo tak rychlým růstem jako velká plemena.

Přesto mějte na paměti, že poškození kloubní chrupavky je nevratné. Pokud s pejskem plánujete sportovat nebo se problémy s klouby objevily u některého z předků, spadá do rizikové skupiny. Mezi nejčastější vývojové vady u malých plemen patří dysplazie kyčelního nebo loketního kloubu. Roli hraje především dědičnost a výživa. Nepodceňujte prevenci.

Velká plemena

Majitelé retrívrů, vlčáků, dog a dalších majestátných plemen, zbystřete. Vaše štěně čeká mezi 4. až 7. měsícem (u obřích plemen dokonce až do 18. měsíce) náročné období růstu.

Díky váze pejska čelí klouby větší zátěži než u menších a lehčích plemen. Aby se pohybový aparát správně vyvíjel a regeneroval, je třeba začít s kloubní výživou včas. Odměnou vám bude zdravý chlupáč plný energie. A pak hurá do lesa prohánět veverky nebo sbírat trofeje na výstavě.