info@milujupohyb.cz
+420 727 964 932
CANVIT s.r.o. K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika

Kloubní výživa pro staršího koně

ZBOŽŇUJU VÁLET SE V BLÁTĚ

Ahoj. Jmenuji Lucky a je mi 16 let. Mám se fajn. Dopoledne pobývám s parťákem ve výběhu, pak okouním v boxe. K večeru přichází panička postavit mě do latě. Miluju blátivé dny a vždy se pořádně vyválím. Jen ať čistí.

CO JÍ LUCKY?

Lucky si užívá život hobby koně. Občas s paničkou něco skočí a zapotí se na jízdárně. Více ho ale baví vyjížďky. Dochází k němu také mladá slečna, kterou učí jezdecké základy. Pravidelná práce klade vysoké nároky na kloubní aparát.

Lucky rád jí a oblíbil si doplňky stravy Canvit Chondro Mobilita. Není v tom sám. Baští je půlka stáje. Pro majitelku je životním koněm. Dbá proto na prevenci kloubních onemocnění, aby se společně mohli toulat po loukách i ve vyšším věku.

SKVĚLÁ CHUŤ JE JISTĚ VÝHODOU PRO KONĚ, ALE FUNGUJE TO?

Základním kamenem chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Díky obsahu látek v prášku si klouby a vazy koně udrží svou elasticitu a hybnost. Kloubní výživa navíc obsahuje vitamín C, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Protizánětlivě pak působí MSM, kyselina hyaluronová a výtažek z boswellie. Vše přírodně a bez chemie.

Zjistěte více o doplňcích stravy Canvit Chondro Mobilita.

CANVIT CHONDRO MOBILITA VÁM POMŮŽE, POKUD:

Dbáte na prevenci a chcete pro koně to nejlepší.

Kůň podstupuje pravidelnou jezdeckou zátěž.

Znáte rodokmen koně a ke kloubnímu onemocnění má predispozice.

Kůň je v seniorním věku.

Chci vzorek zdarma

Starší kůň

Koně senioři představují rizikovou skupinu. Klouby jsou opotřebené a pohyb začíná bolet. Podobně jako u lidí se jedná o přirozený proces. Kloubní výživa pomůže k lepší regeneraci chrupavky a uleví od bolesti. Starší kůň se chce cítit potřebný. Rád povozí dítko na jízdárně nebo se vydá do lesa. Dopřejme radostné stáří koňským profesorům.