info@milujupohyb.cz
+420 727 964 932
CANVIT s.r.o. K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika

Kloubní výživa pro koně sportovce

HURÁ, ŽLUTÁ JE NAŠE BARVA

Ahoj. Jmenuji se Sagar a jsem na sebe pyšný. Jsem totiž sporťák. Paní mi včera na box pověsila žlutou mašli. Tak jsem radostí roztrhal deku. Příště prý půjdeme výš. Závody mě vážně baví, ale co miluju nejvíc, je plný žlab krmení. Tak hezky voní.

CO JÍ SAGAR?

Sagar je v náročném tréninku. Čeká ho drezurní příprava, skoková gymnastika i tréninkové parkury. Klouby takového koně jsou pod extrémní zátěží. Aby byl sportovní kůň fit a zdravý, doplňky stravy jsou nezbytností.

Sagar zbožňuje večerní krmení. Do večeře mu dáváme Canvit Chondro Mobilita. Není v tom sám. Baští je půlka stáje. Sagar je temperamentní a pohyb mu dělá radost. Snažíme se, ať to tak zůstane až do vysokého věku.

Skvělá chuť je jistě výhodou pro koně, ale funguje to?

Základním kamenem chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Díky obsahu látek v prášku si klouby a vazy koně udrží svou elasticitu a hybnost. Kloubní výživa navíc obsahuje vitamín C, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Protizánětlivě pak působí MSM, kyselina hyaluronová a výtažek z boswellie. Vše přírodně a bez chemie.

Zjistěte více o doplňcích stravy Canvit Chondro Mobilita.

CANVIT CHONDRO MOBILITA VÁM POMŮŽE, POKUD:

Chodíte parkury, drezury nebo se věnujete jiné disciplíně.

Dbáte na prevenci a chcete pro koně to nejlepší.

Chci vzorek zdarma