info@milujupohyb.cz
+420 727 964 932
CANVIT s.r.o. K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika

Kloubní výživa pro dospělého psa

MILUJU JEN TAK BĚŽET

Ahoj. Jsem Ríša. Štěněcí léta mám už za sebou. Smyslem mého života je hlídat si lidskou smečku. Odvděčí se mi drbáním za uchem a šťavnatými pamlsky. Miluju, když mě pustí z vodítka a můžu si protáhnout nohy v lese.

CO JÍ RÍŠA?

Ríša by pořád běhal. Klouby u aktivního psa dostávají zabrat. Babička navíc trpěla ve stáří artrózou. Majitelé nepodceňují prevenci, a byť je Ríša zdravý, dbají na správnou výživu a regeneraci.

Ríša se může utlouct po tabletách Canvit Chondro. Není v tom sám. Dle studie laboratoře SAW Marktforschung přes 70 % psů preferuje Canvit Chondro oproti jiným tabletám. Bezkonkurenční chuť vzniká díky hydrolyzátu kuřecích a vepřových jater. Vitamíny zkrátka voní a chutnají jako maso.

SKVĚLÁ CHUŤ JE JISTĚ VÝHODOU PRO PSA, ALE FUNGUJE TO?

Základním kamenem chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Díky obsahu látek v tabletách si klouby udržují svou elasticitu a hybnost. Doplňky stravy zpomalují opotřebení. Kloubní výživa navíc obsahuje vitamín C, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Vše přírodně a bez chemie.

Zjistěte více o tabletách Canvit Chondro kompletní řada pro prevenci.

CANVIT CHONDRO VÁM POMŮŽE, POKUD:

Váš pejsek je aktivní nebo sportuje.

Chcete pro chlupáče to nejlepší a prevence je pro vás důležitá.

Pes patří mezi velká plemena a klouby mají sklony k rychlejšímu opotřebení.

Váš pejsek trpí nadváhou a zátěž pro klouby je tak vyšší.

Chci vzorek zdarma

Pes sportovec

Věnujete se s pejskem agility, canicrossu nebo jinému sportu? Pak, podobně jako u lidí, hrozí dřívější opotřebení kloubů spojené s bolestí. Stejným problémům čelí také služební a aktivnější psi.

Pomůže prevence v podobě podávání základních složek kloubní chrupavky. Klouby zůstanou chráněny a lépe se regenerují. Zdravý pes je šťastný pes. A takový vám přinese mnoho radosti a skvělých sportovních výkonů.

Velká plemena

Větší plemena spadají do rizikové skupiny. Váha, která působí na klouby je zkrátka větší než u menších zvířat. K degenerativním změnám bývají náchylná také pečlivě šlechtěná plemena.

Řešením je přísun stavebních látek pro namáhané klouby. Díky prevenci se můžete vyhnout budoucím problémům. Pejsek s vámi za odměnu zvládne dlouhý výlet nebo si pohraje na zahradě s dětmi. Zkrátka bude sám sebou.