info@milujupohyb.cz
+420 727 964 932
CANVIT s.r.o. K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, Česká republika

Kloubní výživa pro starší psy

JSEM PSÍ DÁMA

Ahoj. Jsem Roxy a už vím, jak to na světě chodí. Mám ráda svůj řád a s páníčky jsme sehraní. Vím, že když zašustí pytlík, dostanu pamlsek. To si zase hraju na mladici a dělám psí kusy. Pořád to v sobě mám. Jsem ve formě a ráda se protáhnu.

CO JÍ ROXY?

Roxy je šlechtična. Nepotřebuje prohánět každou kočku a občas ji píchne v kloubech. Ve stáří je to normální. Díky prevenci však nekulhá a venčení si užívá.

Roxy zbožňuje tablety Canvit Chondro. Není v tom sama. Dle studie laboratoře SAW Marktforschung přes 70 % psů preferuje Canvit Chondro oproti jiným tabletám. Bezkonkurenční chuť vzniká díky hydrolyzátu kuřecích a vepřových jater. Vitamíny zkrátka voní a chutnají jako maso.

SKVĚLÁ CHUŤ JE JISTĚ VÝHODOU PRO PSA, ALE FUNGUJE TO?

Základním kamenem chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Díky obsahu látek v tabletách si klouby udržují svou elasticitu a hybnost. Doplňky stravy zpomalují opotřebení. Kloubní výživa navíc obsahuje vitamín C, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Vše přírodně a bez chemie. Pejskovi uděláte velkou službu, když začnete s doplňky stravy dříve, než se projeví obtíže.

Zjistěte více o tabletách Canvit Chondro kompletní řada pro prevenci.

CANVIT CHONDRO VÁM POMŮŽE, POKUD:

Váš pejsek je zdravý, ale dostává se do seniorního věku.

Pozorujete u chlupáče ztuhlost nebo kulhání.

Chci vzorek zdarma